KURSY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

To zajęcia trwające od 30 do 40 minut po brzegi wypełnione angażującymi aktywnościami, nauką poprzez zabawę i mnóstwem radości.
Przedszkolak -5 lat
Przedszkolak -zerówka
 

  Nasz autorski dynamiczny i angażujący kurs, który zachęca do nauki,  
uczy rozumieć i mówić pełnymi zdaniami a także przyzwyczaja do pracy z podręcznikiem.

Poznaj kurs uwielbiany przez przedszkolaki!

Każde zajęcia zaplanowane są tak, aby zachęcać najmłodszych do aktywnego udziału w lekcji, rozwijać ich pamięć oraz umiejętności komunikacyjne. Atrakcyjność zajęć podnoszą liczne pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku dzieci i mobilizujące ich do aktywności. FUNBOOK - czyli niesamowity podręcznik, FUNCARDS do utrwalania słownictwa oraz maty edukacyjne XXL. Do tego fantastyczne gry interaktywne z pułapkami - to jest to co dzieci uwielbiają!
Rodzic informowany jest o postępach dziecka poprzez opisowe oceny semestralne, cykliczne raporty lub bieżący kontakt z lektorem.

CO WYRÓŻNIA NASZ KURS?

  • Nauka mówienia pełnymi zdaniami i prawie 2000 słów!
  • Nauczanie poprzez metody przyjazne mózgowi dzieci.
  • Angażowanie do nauki i mówienia KAŻDEGO UCZNIA.
  • Nasz pomysły i scenariusze na zajęcia z przedszkolakami systematycznie ukazują się w czasopismach dla anglistów: GET CREATIVE i THE TEACHER.
PODRĘCZNIK
dla naszych przedszkolaków opracowaliśmy niesamowity podręcznik, który nie tylko zachęca do pracy, ale również wdraża do pracy z ćwiczeniami na doskonalenie słownictwa i umiejętności słuchania ze zrozumieniem.
PROJEKTY
Przedszkolaki 2 razy w roku szkolnym realizują ogólnopolskie projekty językowe - dzięki którym rozwijają swoją wiedzę i doskonale się bawią!
CZAS TRWANIA
5latki - 2 x w tyg. po 30 min. (55 zajęć)
6latki - 2 x tyg. po 40 min. (55 zajęć)

zbyt długie zajęcia nudzą uczniów i są nieefektywne. Dlatego czas trwania zajęć dostosowaliśmy do wieku uczniów.
MAŁE GRUPY
Prowadzimy zajęcia w małych grupach, ponieważ jakość nauczania jest dla nas bardzo ważna. 6-8 osób w grupie to idealna ilość, by móc nauczyć skutecznie.
Szukaj