Niedziela, Listopad 24, 2019, 19:56

Im częściej Twoje Dziecko ma styczność z językiem angielskim tym lepiej. Dlatego warto korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna technologia i wykorzystać telefon, tablet lub komputer TWOJEGO DZIECKA do nauki. Ale do nauki, która jest NIESAMOWITA.

Zachęcam do częstego zaglądania na stronę www.funkidslive.com - to fantastyczna strona z oooogroooomną ilością bardzo ciekawych i przykuwających uwagę materiałów anglojęzycznych - gier, quizów, audycji radiowych i filmików o różnorodnej tematyce. Nawet najbardziej wybredne dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Posłucha autentycznych materiałów anglojęzycznych i niewątpliwie na tym bardzo, ale to bardzo skorzysta.

 

Kolejna możliwość to Świnka Peppa w wersji oczywiście anglojęzycznej. Ta ponadczasowa i bardzo sympatyczna kreskówka pozwoli Twojemu Dziecku poszerzyć słownictwo, a także zapamiętać nowe bardzo przydatne zwroty związane z różnymi życiowymi sytuacjami.

Pamiętajmy, że nawet najlepszy i najstaranniej przyotowany kurs językowy nie nauczy Twojego Dziecka wszystkiego.  Dlatego warto sięgać również po takie materiały.

 

 


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe


(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone